Přesné strojírenství
CZ    EN   

O nás

 

MEPAC stavil na presne vykonanú pracu

 

 

Firma MEPAC SK, s.r.o. bola založená v roku 2005 ako dcérska spoločnosť firmy MEPAC CZ, s.r.o.

MEPAC SK, s.r.o. sa vďaka technickej a know-how podpore firmy MEPAC CZ, s.r.o.  dokonale adaptovala na slovenskom trhu a v súčasnosti už jej služby využívajú najväčší zákazníci hlavne v oblasti automobilového priemyslu po celej Slovenskej Republike.
Firma sa zaoberá hlavne výrobou, opravou a úpravou vstrekovacích foriem(plasty, guma, kov), postupových nástrojov,  strižníkov a rôznych prípravkov.

Ako výhoda je skutočnosť, že firma používa laserové technológie, na ktorých sa sama podieľala na vývoji a konštrukcií.Jedná sa hlavne o naváracie lasery a gravírovacie lasery, ich schopnosti navárania a gravírovania sa v najťažších podmienkach aj priamo u zákazníka  ukázala ako bezkonkurenčná.

Ďalšou činnosťou  firmy je predaj spotrebného materiálu pre nástrojárne, plastikárne a kovoobrábačske dielne.Predaj naváracích, gravírovacích a rezacích laserov, strojov a prístrojov pre ručné opracovanie povrchov a mnoho ďalších.

Našou najväčšou prioritou  je spokojnosť zákazníka a napredovanie vo vývoji a obnovovaní technológií, strojov, zariadení  a sortimentu podľa aktuálnych potrieb trhu v tomto odvetví. 

 

03.06. 2014

MEPAC CZ ide do sveta! Prvá dobytá krajina je Portugalsko!

Našli sme portugalského partnera, ktorý prejavil záujem o predaj našich laserových systémov v Portugalsku. V máji 2014...

 

16.05. 2014

Netradičné riešenia tradičných problémov

V májovom vydaní TechMagazínu bol vytlačený NETRADIČNÉ RIEŠENIE TRADIČNÝCH PROBLÉMOV. Tento článok sa týkal nášho mobilného...

 

22.04. 2014

Začatie stavby novej haly

Dňa 22.4.2014 konal slávnostný výkop novej haly firmy MEPAC CZ, sro v Neborech. Pri slávnostnom výkope nechýbali ani zamestnanci trineckej centrály v čele s vedením...